НАКАЗ МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуддя повної загальної середньої освіти"

Наказ МОН від 23.03.2018 № 283 “Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації освітнього простору Нової української школи”

Лист МОНУ від 13.10.2017 № 1/9-557 "Щодо нагальних питань Закону України "Про освіту"

ДЕРЖАВНИЙ СТАНДАРТ початкової освіти

Навчальні програми 1-4 класи

Нова українська школа: порадник для вчителя

Міністерство освіти та науки України винесло на громадське обговорення проект закону «Про повну загальну середню освіту». Документ визначає нові механізми доступності у здобутті повної загальної середньої освіти, формування мовного середовища, усунення дискримінації, створення умов для забезпечення індивідуальної освітньої траєкторії учнів тощо.

Міністерством освіти і науки України затверджено Типове положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти. Відповідний наказ від 28.03.2018 № 291 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 квітня 2018 року за № 454/31906.

Міністерство освіти і науки розробило інструктивно-методичні рекомендації щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти. Рекомендації є в додатку до листа №1/9-249 від 19 квітня, опублікованому на сайті МОН.