Нормативно-правова база

Організація роботи із зверненням громадян

Для оперативного розгляду Ваших звернень, зокрема питань, вирішення яких належить до компетенції адміністрації школи, на веб-сторінці розміщені графіки особистого прийому громадян.
З метою забезпечення належної взаємодії адміністрації школи №146 з учасниками навчально-виховного процесу та підвищення якості надання освітніх послуг рекомендуємо перед особистим прийомом чи письмовим зверненням до органу влади вищого рівня попередньо звернутися до адміністрації, виклавши суть порушеного питання.
Якщо Ви хочете отримати офіційну відповідь, необхідну інформацію або порушуєте питання особистого характеру, що потребує розгляду, Ваше звернення має бути оформлене у порядку, визначеному ст. 5 Закону України «Про звернення громадян». Тому радимо звертатися з офіційним письмовим зверненням за Вашим підписом та адресою проживання, відобразивши результати попереднього розгляду та долучивши (при необхідності) додаткові матеріали та копії документів, які необхідні для розгляду та прийняття рішення по суті. Таке звернення буде зареєстроване.
Звертаємо Вашу увагу, що веб-сторінка є консультативною, інформація, яку Ви надішлете в електронному вигляді не є офіційним зверненням і може бути взята до відома.
У розділі «Нормативно-правова база» розміщені нормативно-правові акти з питань звернень громадян.

Запитувачам публічної інформації

Публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.
Конфіденційна інформація - інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб’єктів владних повноважень, та яка може поширюватися у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов.
Таємна інформація - інформація, розголошення якої може завдати шкоди особі, суспільству і державі. Таємною визнається інформація, яка містить державну, професійну, банківську таємницю, таємницю слідства та іншу передбачену законом таємницю.
Службова інформація - міститься у документах суб’єктів владних повноважень, що становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності установи або здійсненням контрольних, наглядових функцій органами державної влади, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації Департаменту діловодства Харківської міської ради розташований в приміщені громадської приймальні за адресою: пл. Конституції, 7 (вхід з пров. Радянський)

ЗАСОБИ ЗВ'ЯЗКУ:

Тел.: 725-85-05

Факс: 725-85-05

Електронна адреса:sch146@kharkivosvita.net.ua

e-mail: public@citynet.kharkov.ua

Запит на інформацію (зразок )

Відповідальний за забезпечення доступу до публічної інформації по Харківському ліцею № 146 Харківської міської ради – Солошенко Катерина Олександрівна, директор ліцею №146.

Адреса закладу: 61202, Харків, вулиця Людвіга Свободи, будинок 37-Б

Тел. 725-85-06

Інформація щодо звернення громадян протягом ІІ квартала 2019 року

Інформація щодо звернення громадян протягом 2018 року до ХЗОШ №146

Інформація щодо звернення громадян протягом 02.01.19- 31.03.2019

Інформація про звернення громадян в ІV квартале 2019 р.

Інформація про звернення громадян в 2020 року

Найбільш актуальні питання:

- Яка територія обслуговування закріплена за ХЗОШ №146?

- Які документи необхідно надати для вступу до ХЗОШ №146?

- Інформація про вільні місця в закладі;

- Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти