Соціально-психологічний супровід навчання в умовах воєнного стану

Телефони екстреної психологічної допомоги

Почуття безпеки

Як позбутись стресу

У ЯКИХ ВИПАДКАХ НЕОБХІДНА ПОРАДА ПСИХОЛОГА?

Порада псхолога необхідна в тому випадку, якщо ви відчуваєте поведінкові, емоційні труднощі, почуття втоми або труднощі з пам'яттю або концентрацією уваги.
Звернутися до психолога необхідно у разі виникнення панічних атак та таких симптомів хронічного стресу, як дратівливість, спалахи гніву, швидка втомлюваність, порушення сну, втрата апетиту.
Також психологічна консультація необхідна в разі різкої зміни режиму дня, якщо спостерігаються коливання настрою або ви помітили, що у вас або ваших близьких тривалий час поганий настрій, ви відчуваєте постійне хвилювання.
Особливу увагу слід приділити людям, що пережили психотравмуючу подію. В цьому випадку психологічна консультація допоможе впоратися з тяжким досвідом та знайти шляхи відновлення.

Години спілкування

/Files/photogallery/яяя психолог 1.jpg

/Files/photogallery/яяя изображение_viber_2023-09-25_1-.jpg

Актуальна проблема торгівлі людьми під час війни

/Files/photogallery/яяя Корисні посилання щодо проблеми торгівлі людьми (2).jpg

/Files/photogallery/яяя Корисні посилання щодо проблеми торгівлі людьми (1).jpg

ПРОБЛЕМА ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

спеціалістів психологічної служби ХЛ №146

Посада працівникаПІБ працівникаГрафік консультацій
Практичний психологМарченко Ірина Юріївна, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж - 12 років
Понеділок 15.00-17.00
Середа 9.00-11.00
Соціальний педагог Бородуліна Анна Петрівна, спеціаліст І категорії, педагогічний стаж - 13 роківПонеділок 12.00-13.00
Четвер 12.00-13.00
Електронна адреса для зв'язку з практичним психологом ХЛ №146
Телефони довіри:
- (057) 705-04-69 (Харківський Обласний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Час роботи: щодня, цілодобово);
- (057) 705-61-64 (Харківський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра». Час роботи: пн-пт з 9:00 до 17:00).

/Files/images/0sots-psihol/корисні поради.jpg

Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на вас. Виховуйте себе. (Англійське прислів'я)

Як організувати роботу дитини в умовах дистанційного навчання? Поради батькам.

Комп'ютерна залежність. Як уберегти дитину?

/Files/images/Абб.jpg Комп'ютери сильно змінили не тільки життя людини, але і її саму. Інтернет вплинув на всі форми комунікації між людьми, організаціями, на всі способи пошуку інформації та її використання. Комп’ютерна залежність впливає не тільки на психологічний стан здоров'я людини, але і на його фізичне здоров'я. Якщо тривалий час знаходиться біля комп’ютера, то погіршується пам'ять, мозок втрачає здатність до аналізу, підвищується дратівливість, знижується працездатність, психіка стає нестійкою, можуть навіть губитися навички реального спілкування. Читати більше...

Поради батькам та опікунам, інформація для батьків

Поради педагогам (превентивне виховання)

Поради учням

Безпека дітей в Інтернеті. Рекомендації МОН України

Поради батькам першокласників

Пам'ятка батькам п'ятикласників

Про психоактивні речовини та наркотичну залежність. Причини вживання наркотиків.

Самооцінка дитини. Поради батькам.

Гіперактивна дитина.