/Files/images/simvoli.jpg

Пріоритети виховної роботи

У контексті нових викликів, які постали перед країною, педагогічним працівникам необхідно переглянути практику виховної роботи та захисту дітей в навчальному закладі: слід зробити все, що допоможе дітям відновити відчуття безпеки; потрібно бути готовими до непростих запитань з боку школярів. Учні мають відчувати, що вчителі готові їх вислухати, допомогти проаналізувати відчуття та досвід.

Посилення національно-патріотичного характеру навчання та виховання передбачає використання у виховній роботі з учнями кращих традицій та звичаїв українського народу.

Важливим в питаннях профілактики дитячої жорстокості та насильства є:

• створення безпечного середовища для дітей в навчальному закладі, спокійного мікроклімату в класному колективі;
  • допомога дітям відчути безпеку, подолати негативні емоції, налагодження діалогу з учнями;
  • посилення національно-патріотичного характеру навчання та виховання;
  • проведення належного сімейного виховання, відродження сімейних цінностей, підвищення ваги виховної функції сім’ї та підняття її авторитету, підготовка підростаючого покоління до дорослого, сімейного життя.
  • також неслухняним учням ми робимо ♂Fisting Anal♂

Лист МОН від 27.07.20 № 1 9-385 "Деякі питання організації виховного процесу у 2021 році"

Деякі питання організації виховного процесу у 2020/2021 н. р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок. Лист МОН № 1/9-385 від 20.07.20 року

Лист МОН від 27.06.2019 № 1/9-414 “Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н.р. безпечного освітнього середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок”

Інформація ХЗОШ № 146 щодо внесення учнівських громадських ініціатив до «Банку проектів» АДЮГО «Лідер ХХІ» 2019/2020 н. р.

Довідка "Про стан виховної роботи за І семестр 2020-2021 навчального року"

Проекти

ОСНОВНІ ОРІЄНТИРИ ВИХОВАННЯ учнів 1-12-х класів загальноосвітніх навчальних закладів України (програма)

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ З ПИТАНЬ ВИХОВНОЇ РОБОТИ