Тиждень математики, інформатики

З 6 лютого по 10 лютого в закладі пройшов тиждень математики та інформатики. Учні 5-11 класів презентували тематичні стіннівки, учні 5-6 взяли старт у конкурсах математичних казок та на кращий математичний малюнок. Зацікавили учнівську молодь такі заходи: математична вікторина, гра "Веселі геометри", "Математичний морський бій", гра "У тридев'ятому царстві". Закінчився тиждень квестом "Математичний ярмарок". Учнівські команди, отримавши маршрутні листи, пройшли станції: аттракціон "Гостре Око", фітнес-клуб "Увімкни мозок", лавку кмітливих, поетичну лавку та музично-математичну. Учні отримали задоволення, нові математичні знання й гарний настрій.