Учні нашого ліцею беруть участь в освітній акції «Книжковий калейдоскоп»

Учні нашого ліцею беруть участь в освітній акції «Книжковий калейдоскоп», метою якої є реалізація Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», популяризація книги та читання серед дітей та молоді.

Учениця 7-Б Островерх Вікторія рекламує книгу «Таємниця козацької шаблі» Зірки Мензатюк до акції «Книжковий калейдоскоп».

Учениця 7-Б Логвиненко Ніколь рекламує книгу Олекси Стороженка «Скарб» до акції «Книжковий калейдоскоп».

Учениця 7-Б Єфіменко Євгенія рекламує книгу «Таємниця козацької шаблі» Зірки Мензатюк до акції «Книжковий калейдоскоп».

Учениця 7-Б Кустова Марія рекламує книгу «Таємниця козацької шаблі» Зірки Мензатюк до акції «Книжковий калейдоскоп».