26 жовтня 2023 року вчитель вищої категорії Жогло Ю.С. провела майстер-клас з реалізації власної педагогічної ідеї.

Умови сьогодення потребують від учителів організації якісного освітнього процесу з використанням цифрових технологій, уміння надихати, мотивувати учнів, підтримувати психологічно, давати раду проблемам, що виникають. 26 жовтня 2023 року вчитель вищої категорії Жогло Ю.С. провела майстер-клас з реалізації педагогічної ідеї «Розвиток мотивації, емоційно-ціннісного ставлення та пізнавального інтересу учнів до навчальної діяльності як головні умови формування ключових та предметних компетентностей». Учасники майстер-класу ознайомились з сучасними методами, формами та прийомами та взяли активну участь в обговоренні педагогічної ідеї.

/Files/photogallery/яяяяяя 111 876.jpg

/Files/photogallery/яяяяяя 111 098.jpg